Akcji promocyjnej – Merchandising

InterKadra Sp. z o.o.

Leszno, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Leszno

Kiedy?
Start akcji 15.06.2015 – Leszno , zakończenie 26.06.2015 r.

Gdzie ?
Leszno i okoliczne miasta między punktami przemieszczamy się samochodem (transport zapewnia InterKadra)

Obowiązki?
- dbanie o właściwe wyeksponowanie produktów (półki, lodówki i inne)
- rozmieszczanie materiałów reklamowych
- podstawowe prace porządkowe: wytarcie półek, lodówki
- wypełnienie sprawozdania z wykonanych czynności

Jakich osób szukamy?
- Pozytywnie nastwionych, pełnych energii ,chcących zdobyć ciekawe doświadczenie
- Dyspozycyjnych w dniach 15-26.06.2015 r.
- Posiadających prawo jazdy kat. B (bądź osób mających znajomych z uprawieniami, chętnych do udziału w akcji)
- Pracowitych – praca po ok 8 h dziennie, od poniedziałku do piątku
- Posiadających telefon z aparatem bądź aparat ( niezbędne do wykonywania
zdjęć z akcji)
- Mile widziane: doświadczenie i/lub książeczka sanepidu i/lub aktulane badania psychotechniczne (dla osoób posiadających prawo jazdy kat. B)

Co możesz zyskać?
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zatrudnienie w ramach umowy cywilno – prawnej
- Gadżety związane z akcją (plecak, kurtka, koszulka)
- Samochód służbowy na czas wykonywania akcji (dla osób posiadających prawo jazdy)
- Pierwsze, ciekawe doświadczenie zawodowe
- Prace w dwuosobowym zespole – możesz sam dobrać sobie kompana – zabierz ze sobą rodziną bądź znajomych!!
- Możliwość dalszej współpracy także przy innych projektach

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.