AGENT WYNAJMU - LOTNISKO OKĘCIE

Panek S.A.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy wysokiej klasy pracowników którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć nową wizję obsługi klienta. Obecnie poszukujemy dyspozycyjnych studentów lub uczniów zaocznych ( również dziennych z małą ilością zajęć) do pracy na zasadzie umowy zlecenie na stanowisku PRACOWNIKA BIURA OBSŁUGI KLIENTA w naszym oddziale na lotnisku Okęcie w Warszawie.

Zatrudnione na umowę zlecenie osoby będą odpowiedzialne za obsługę oddziału. Przede wszystkim praca polega na wynajmie samochodów naszym klientom w punkcie obsługi na lotnisku.
Idealni kandydaci powinni wykazać się: dyspozycyjnością, entuzjazmem, doświadczeniem w obsłudze klienta, jak i w sprzedaży usług.

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży krótko jak i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie Polski.

Naszym nowym pracownikom oferujemy:

* zatrudnienie w stabilnej finansowo Firmie (Spółce Akcyjnej)
* możliwość rozwoju zawodowego w perspektywicznej branży
* atrakcyjne wynagrodzenie
* pracę w młodym, dynamicznym zespole
* umowę zlecenie

Wymagania

Obowiązkowym warunkiem zatrudnienia jest: ważne prawo jazdy kategorii B oraz aktywny status ucznia lub studenta, zamieszkanie na terenie Warszawy, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów oraz niekaralność.
Obowiązkowa jest również znajomość języka angielskiego. Mile widziana znajomość innych języków.

Poszukujemy kandydatów ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.

Prezentacja firmy

PANEK S.A. oferuje pełny zakres i wysoki poziom usług rozwijające... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2012
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
realne prowizje około 1000 zł
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta