Opis stanowiska pracy

Biuro wycen i obrotu nieruchomościami, poszukuje osób z Wrocławia i okolic na stanowisko: agent – sprzedawca nieruchomości, pomocnik pośrednika.
Mile widziane osoby z branży. Dla osób z doświadczeniem atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Prosimy przesłać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny.

WAŻNE!
OFERTY BEZ UZASADNIENIA DLACZEGO KANDYDAT CHCE PRACOWAĆ W BIURZE NIERUCHOMOŚCI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie i obsługa Klientów biura w zakresie obrotu nieruchomościami
- pozyskiwanie i prezentacja ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
- przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego),

OFERUJEMY:
- profesjonalne przygotowanie i wdrożenie do pracy,
- szkolenia branżowe,
- szansę ponadprzeciętnych zarobków,
- sprawdzone i wypracowane skuteczne standardy działań
- pracę pod nadzorem licencjonowanego pośrednika oraz pełne wsparcie przy pracy.
Dla osób z doświadczeniem, indywidualny system wynagradzania.

Nr licencji pośrednika nadzorujacego: 4420

JEŻELI:
interesuje Cię tematyka nieruchomości , łatwo nawiązujesz kontakt z innymi, cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę – możesz osiągnąć sukces w prestiżowym i opłacalnym zawodzie

Wymagania

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. średnie,
- zainteresowanie rynkiem nieruchomości,
- mobilność,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
- sprawna obsługa komputera,
- determinacja w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
- gotowości do nauki i podwyższania własnych

Prezentacja firmy

Biuro wycen o obrotu nieruchomościami - "Nieruchomości - wycena, obrót, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena