Opis stanowiska pracy

● Aktywne pozyskiwanie Klientów (biznesowych oraz indywidualnych)
● Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
● Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
● Obsługa portfela pozyskanych Klientów
● Utrzymywanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług
● Budowanie własnego BIZNESU

Dla najlepszych możliwość przekazania do obsługi portfela obecnych klientów firmy!!!

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży, w pozyskiwaniu klienta indywidualnego i biznesowego, np branże: ubezpieczeniowa,media i reklama, medyczna, telefonia komórkowa, nieruchomości, bankowość.
● Dobrej znajomości rynku lokalnego
● Umiejętności prowadzenia prezentacji i negocjacji
● Samodzielności, skuteczności i wytrwałość w działaniu
● Wykształcenia minimum średnie

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się pośrednictwem w zakresie zawierania umów ubezpieczenio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia