Agent Ubezpieczeniowy

ADVcorp.

40-095 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lider branży finansowej w Polsce PZU, szuka do oddziału w Katowicach osób na stanowiska Agenta Ubezpieczeniowego. Jesteśmy firmą świadomą wartości, jaką stanowią ludzie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji naszych współpracowników

Podczas kilkuetapowego procesu rekrutacji poszukujemy ludzi:
otwartych,
samodzielnych,
wytrwałych w działaniu,
zaangażowanych,
komunikatywnych.

W zamian oferujemy:
atrakcyjny system wynagradzania,
dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszym roku pracy,
wsparcie bazą klientów,
stałą pomoc i współpracę z Kierownikami Sprzedaży,
profesjonalny system szkoleń przygotowujących do zawodu Agenta,
jasno określoną ścieżkę rozwoju,
współpracę z największą i najbardziej rozpoznawalną instytucją finansową w Polsce,
dobrą atmosferę, opartą na współpracy oraz dobrych relacjach w zespole.

Proszę zgłaszać swoje kandydatury również z miast: Żory, Pszczyna, Mysłowice, Ruda Śląska,Katowice,Chorzów, Rybnik oraz mniejsze miasteczka otaczające te miejscowości.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą siE organizacją szukająca nowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia