Agent / Specjalista ds. nieruchomości

Nieruchomosci Mediator Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowiska agentów, specjalistów ds. nieruchomości.
Oferta skierowana jest również do absolwentów wyższych uczelni z możliwością uzyskania płatnego stażu pracy. Przyjmujemy także studentów do 26 roku życia.

Oferujemy:
- nieodpłatne szkolenie wstępne,
- praktyczne przygotowanie do wykonywania zadań,
- dostęp do bazy ofert, systemów informatycznych, infrastruktury biurowej,
- pomoc prawną,
- współpracę i opiekę doświadczonych specjalistów rynku nieruchomości,
- atrakcyjny system wynagradzania,
- możliwość osiągnięcia sukcesu zawodowego,
- szkolenia zawodowe.

Stwarzamy możliwość uzyskania licencji pośrednika i zarządcy nieruchomości.
Po trzech latach nienagannej i efektywnej współpracy istnieje możliwość uzyskania statusu udziałowca-partnera.

Oferujemy różne formy współpracy na podstawie umów zlecenia, agencyjnych lub umów franczyzowych.

Grupa Mediator działa na rynku nieruchomości od 25 lat.
Podstawowy zakres usług MEDIATOR POLSKA obejmuje pośrednictwo oraz doradztwo na rynku nieruchomości. Wykonujemy również pośrednictwo kredytowe, regulację stanów prawnych nieruchomości, dochodzenie roszczeń za bezumowne korzystanie z cudzego gruntu oraz ustanawianie odpłatnych służebności przesyłu. Prowadzimy także szkolenia zawodowe i kursy licencyjne dla pośredników i zarządców nieruchomości.
Grupa Mediator od wielu lat prowadzi kilkanaście przedstawicielstw w czterech województwach południowo-zachodniej Polski, min.: Opole, Strzelce, Kluczbork, Dobrzeń, Popielów, Wrocław, Bolesławiec, Poznań, Krotoszyn, Kępno, Wieluń.

Wymagania

Wymagania

Wskazane jest aby kandydat posiadał:
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- umiejętność prowadzenia rozmów z klientami w biurze, przez telefon, w terenie,
- umiejętność pracy na komputerze,
- dobrą prezencję,
- odpowiedzialność i dyspozycyjność,
- zainteresowanie zagadnieniami rynku nieruchomości,
- dążenie do osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego,
- własny samochód osobowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Po przeanalizowaniu ofert będziemy się kontaktować z Państwem celem uzgodnienia terminów rozmów rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

Grupa Mediator działa na rynku nieruchomości od 25 lat. <br/>Pods... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
wynagrodzenie prowizyjne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management