Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Rejestracja administracyjna statku
• Obsługa i koordynacja zawinięć portowych zgodnie przepisami prawa i wymaganiami armatora
• Zamawianie usług portowych na rzecz armatora
• Koordynacja transportu oraz usług dla załóg statków,
• Współpraca z kapitanami statków,
• Sporządzanie i zarządzanie niezbędną dokumentacją.
• Praca na terenie Trojmiasta

Oferujemy:

• Praca od zaraz
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Przeszkolenie do podjęcia pracy

Wymagania

Wymagania:

• Mile widziane osoby po studiach, bez doświadczenia z możliwością przyuczenia do zawodu
• Język angielski na poziomie komunikatywnym
• Język rosyjski na poziomie komunikatywnym -wymóg konieczny
• Własny samochód- mile widziany
• Dyspozycyjność
• Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: logistyka, transport i spedycja lub pokrewne)
• Rozwinięte zdolności organizacyjne
• Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców