Agent Nieruchomości

P.H.U. Jurga

Żary/Żagań, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Metrohouse S.A. to wiodąca sieć agencji nieruchomości. Obecna na rynku od 10 lat. Oferta firmy obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład grupy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance i Salon Dewelopera.

AGENT NIERUCHOMOŚCI

JEŻELI:
• Łatwo nawiązujesz kontakt z innymi,
• Cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu
do celu, a przy tym umiesz planować organizować swoją pracę,
z nami osiągniesz wyniki na miarę Twoich możliwości.
• Interesuje Cię tematyka nieruchomości, chętnie zdobywasz
nową wiedzę i dążysz do ciągłego rozwoju oraz chcesz
osiągnąć sukces w prestiżowym i opłacalnym zawodzie

OFERUJEMY:
• Wysokie zarobki,
• Reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji,
• Pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych
na współpracę i wymianę,
• Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów,
• Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań,
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy,
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy,
• Nowoczesne narzędzia marketingowe,
• Autorski program CRM, idealnie dopasowany do pracy agenta.

ZADANIA:
• Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
• Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji
(kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego),
• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Gwarantujemy poufność.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie
przez Metrohouse S.A. danych osobowych w celach rekrutacji.
Metrohouse S.A ul. Sikorskiego 1/4 , 65-001 Zielona Góra,

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Metrohouse S.A. to wiodąca sieć agencji nieruchomości. Obecna na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena