agent nieruchomości

Red Home Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pilnie przyjmiemy do pracy w nowoczesnym biurze nieruchomości zlokalizowanym na Mokotowie, działamy na terenie Warszawy i okolic.
Poszukujemy osób z talentem do sprzedaży, ambitnych, pracowitych, doświadczonych, ale również do przyuczenia. Po okresie próbnym możliwość nienormowanych godzin pracy.
Osobom zaczynającym dopiero pracę w zawodzie zapewniamy kompleksowe szkolenie i nadzór doświadczonego pośrednika.
Oferujemy wysoką prowizję, biuro w nowoczesnym budynku, sprzęt niezbędny do wykonywania pracy, miłą atmosferę.
Czekamy na Twoje CV!

Prezentacja firmy

Red Home Sp. z o.o. działa w branży nieruchomości. Posiada oddzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena