Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: AGENT NIERUCHOMOŚCI.

Główne zadania Agenta, to: wyszukiwanie i prezentowanie ofert nieruchomości oraz pomoc Klientowi w poruszaniu się po rynku nieruchomości. Przeprowadzenie "krok po kroku" przez wszystkie etapy transakcji, aż do podpisania bezpiecznej umowy.

Zapraszamy kandydatów o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych, z silną motywacją do pracy.

Oferujemy:

• wysokie zarobki uzależnione od wyników
• pakiet atrakcyjnych szkoleń
• pracę w młodym zespole
• wyjątkową, partnerską kulturę firmy
• zdobycie profesjonalnego zawodu
• program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy agenta
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagania

• samodzielności
• determinacji w realizacji celów
• łatwość nawiązywania kontaktów oraz konsekwentne ich podtrzymywanie
• uczciwość i rzetelność
• pracowitość i umiejętność pracy w grupie
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• kreatywność, systematyczność, dobra organizacja pracy
• obsługa komputera w stopniu podstawowym
• zainteresowanie rynkiem ( licencja mile widziana)
• umiejętności negocjacyjne
• łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Certum oferuje pomoc w doborze oferty finansowej proponowanej prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
100PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena