Agent Nieruchomości

Budires

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Rzeszów
Biuro Super-Nieruchomości

Szczegółowe zadania to:
Profesjonalna obsługa klientów
Sprzedaż nieruchomości na terenie Rzeszowa
Aktywne pozyskiwanie nowych ofert sprzedaży nieruchomości
Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
Koordynacja i współpraca z doradcami kredytowymi oraz instytucjami finansowymi

Podejmowane przez agenta działania będą wsparte doświadczeniem zespołu oraz działaniami marketingowymi.

Oczekujemy:
minimum dwóch lat doświadczenia w sprzedaży
znajomości topografii miasta
dyspozycyjności,
wysokich umiejętności interpersonalnych
znajomości pakietu MS Office
prawa jazdy kategorii B

Idealny kandydat jest doświadczonym sprzedawcą, który od co najmniej 2 lat bezpośrednio związany jest z rynkiem nieruchomości. Osoba ta powinna legitymować się wysoko rozwiniętymi umiejętnośc iami sprzedażowymi i negocjacyjnymi.

Oferujemy:
Wysokie zarobki – prowizja plus podstawa
Pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę i wymianę doświadczeń
Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów
Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działania
Możliwość stałego rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail

Prezentacja firmy

Super-Nieruchomości to licencjonowana firma która świadczy profes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena