Agent nieruchomości

KrakowLiving

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- kompleksowa obsługa pośrednictwa w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w sprzedaży,
- średniego bądź wyższego wykształcenia,
- zdolności negocjacji, komunikatywności,
- swobody w rozmowach telefonicznych,
- zamiłowania do pracy z ludźmi,
- pozytywnego nastawienia i determinacji w realizacji celów,
- zorganizowania i rzetelności,
- dyspozycyjności,
- znajomości j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziana własna działalność gospodarcza,
- mile widziane zainteresowanie branżą nieruchomości.

Kandydatom oferujemy:

- jasny i atrakcyjny system prowizyjny,
- wynagrodzenie uzależnione od efektywności agenta (średnie zarobki w branży to ok. 7000 zł!),
- służbowy telefon,
- know-how, szkolenia,
- elastyczny czas pracy,
- wsparcie ze strony naszego biura,
- atrakcyjną ścieżkę awansu.

CV ze zdjęciem prosimy składać za pośrednictwem formularza.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Biurem Nieruchomości. Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą: <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi