Agent Nieruchomości

Galton

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy agentów nieruchomości, specjalistów od:

  • sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego,
  • sprzedaży i wynajmu lokali komercyjnych,
  • sprzedaży działek,
  • wynajmu mieszkań.

W związku z rozwojem firmy Galton poszukujemy osób, które dążą do celu, posiadają ciekawą osobowość i wierzą w sukces.

Dajemy Ci know-how, zestaw narzędzi oraz wsparcie merytoryczne.

Do what you love, love what you do - to motto naszej firmy. Zapraszamy wszystkich, którzy myślą tak samo.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pozyskiwanie nowych ofert nieruchomości,
  • kompleksową obsługę klientów (prezentowanie nieruchomości oraz realizację transakcji),
  • doradztwo i dobór najlepszych rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów,
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientam,
  • raportowanie działań i osiąganych wyników.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • wyższe wykształcenie,
  • zdolność negocjacji, komunikatywność,
  • swoboda w rozmowach telefonicznych,
  • zamiłowanie do pracy z ludźmi,
  • pozytywne nastawienie i determinacja w realizacji celów,
  • zorganizowanie i rzetelność,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana własna działalność gospodarcza,
  • mile widziane zainteresowanie branżą nieruchomości.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie prowizyjne (zarobki od 5 000 zł)
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • bazę klientów,
  • udział w szkoleniach podnoszących umiejętności, wiedzę i kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole,
  • wsparcie merytoryczne,
  • biuro w entrum miasta.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

Galton to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta