Opis stanowiska pracy

Zapraszamy – dołącz do zespołu!
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Agent nieruchomości

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Unikalną, partnerską kulturę pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ prowizja)
Cykliczne szkolenia specjalistyczne
Wsparcie merytoryczne doświadczonych agentów
Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających sprzedaż

Obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie i weryfikacja ofert nieruchomości
Kreatywna prezentacja ofert nieruchomości klientom
Obsługa systemu komputerowego wspomagającego pracę agencji
Kompletowanie dokumentów i przeprowadzanie transakcji
Budowanie długoterminowych relacji z klientami

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Nieruchomości Bronowska
Doradcy rynku nieruchomości od 1988 roku.
43-300 Bielsko-Biała | ul. Barlickiego 22b

Wymagania

Wymagania:
Życiowy i zawodowy entuzjazm, uczciwość, odpowiedzialność
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współdziałania w zespole
Chęć ciągłego podwyższania własnych kwalifikacji
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wykształcenie kierunkowe oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Nieruchomości Bronowska. Sprawdzony adres.<br/>Należymy do najbar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena