Agent Nieruchomości - W-wa Śródmieście

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fiesta Nieruchomości - Biuro Nieruchomości z Warszawy poszukuje osób kreatywnych, otwartych z odpowiednią kulturą osobistą, chcących podjąć pracę na stanowisku Agenta Nieruchomości.

Oferujemy :
nienormowany czas pracy, miłą atmosferę, wygodne i komfortowe biuro w centrum W-wy (tuz przy metrze Politechnika), !! wysoką prowizję !!

Zakres obowiązków :

- pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu (aktualizacja i uzupełnianie baz danych (pracujemy na programie AsariWeb),
- pozyskiwanie klientów poszukujących nieruchomości do kupna i najmu
- bezpośredni kontakt z klientami ,
- umawianie spotkań i prezentacja nieruchomości,
- pomoc w kompletowaniu dokumentów dotyczących nieruchomości

Narzędzia pracy z które oferujemy pozwalają na pracę w dużej mierze wykonywanej zdalnie np. z domu.

Wymagania:

- wykształcenie min średnie;
- znajomość obsługi komputera;
- miłe usposobienie;
- otwartość na ludzi;
- komunikatywność;
- znajomość topografii miasta;
- mile widziane doświadczenie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

FIESTA Nieruchomości od ponad 10 lat zajmuje się pośrednictwem w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena