agent nieruchomości / specjalista ds. nieruchomości

Nieruchomości Investor

Poznań, 61-651, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię na stanowisko agenta nieruchomości.
Poszukiwany elokwentny handlowiec, zdecydowany na sukces i karierę w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.
Gwarantuję gruntowne przeszkolenie, oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Mile widziane osoby bez doświadczenia w branży. Wymagany własny samochód. CV + list motywacyjny proszę przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Prezentacja firmy

www.boninvestor.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena