Agent Nieruchomości / Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Projektoteka

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do współpracy w terenie na obszarze Wrześni, na stanowisku:
AGENT NIERUCHOMOŚCI / POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Jeśli jesteś osobą aktywną, otwartą na nowe wyzwania, a także masz dobry kontakt z ludźmi i smykałkę do sprzedaży, ta praca jest dla Ciebie!

Od kandydatów wymagamy:
– wysokiej kultury osobistej
– bardzo dobrej organizacji czasu pracy
– dyspozycyjności
– zdolności sprzedażowych oraz ich praktycznego wykorzystania
– prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
– doświadczenie w branży nieruchomości lub w sprzedaży
– wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
– własna działalność gospodarcza lub chęć jej otwarcia
– posiadanie własnego samochodu
– zainteresowania pokrewne z nieruchomościami (budownictwo, architektura, projektowanie wnętrz, grafika, fotografia)

Oferujemy:
– pracę w zespole młodych aktywnych ludzi
– miłą atmosferę pracy
– skuteczną reklamę pozyskanych ofert
– atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego zależny od wyników sprzedaży
– szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania ar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena