Agent nieruchomości / Pośrednik w obrocie nieruchomościami / Zespół

PRO-PER-TY Polska

31-128 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zostań niezależnym agentem nieruchomości działającym pod szyldem RE/MAX.

Chcesz zmienić zawód? Szukasz nowych wyzwań?
Dołącz do nas!

Poszukujemy zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery.
Mamy również ofertę dla mniejszych biur które chcą pracować pod szyldem RE/MAX we własnym zespole

Miejsce pracy: Kraków, małopolska
- Biura: Group RE/MAX Prestige Kraków, Jaworzno

Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty o sprawdzony system oraz wysoki system prowizyjny wynagrodzeń, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji
Każdy Agent stowarzyszony z Group RE/MAX Prestige otrzymuje przygotowanie do działań na rynku nieruchomości

Oferujemy:
- Działalność w ramach międzynarodowej sieci agencji nieruchomości - numer 1 na świecie.
- Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne, włącznie z dwutygodniowym szkoleniem wstępnym dla każdego nowego agenta. Największa na świecie baza szkoleń online.
- Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia
- Lokalne i międzynarodowe zjazdy/konferencje.
- Dostęp do najnowocześniejszych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
- Globalny system MLS. System międzynarodowych poleceń klientów.
- Możliwość budowania własnego zespołu

Wymagania

Wymagania:
- pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i pasja
- profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista
- wysoki poziom etyki zawodowej
- ambicja
- umiejętność bardzo dobrej organizacja pracy własnej i samodzielność
- umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
- gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji
- dyspozycyjność
- obsługa komputera, prawo jazdy

Mile widziane:
- doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu.
- język angielski lub inny język obcy.

Prezentacja firmy

PRO-PER-TY POLSKA - to Grupa Biur nieruchomości, która została zbudowana... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena