Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, lidera branży spedycyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

agent/-ka celny/-a

Nr ref.: 22840
Praca stała
Lokalizacja: Katowice-Pyrzowice

Zakres obowiązków:
  • gotowość do pracy w agencji celnej firmy kurierskiej
  • przygotowanie zgłoszeń celnych (wszystkie rodzaje)
  • obsługa komputera i pakietu MS Office

Oczekiwania:

  • aktualny wpis na listę agentów celnych
  • znajomość przepisów z dziedziny prawa celnego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:

  • praca w systemie zmianowym (8.00-16.00 i 12.00-20.00)
  • praca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • duża samodzielność i kreatywność w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)