Agent ds. wprowadzania danych w Agencji Celnej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0015767
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów do zgłoszeń celnych,
  • obsługa Klientów,
  • powiadamianie Klientów o brakujących dokumentach niezbędnych do odprawy celnej,
  • terminowa i dokładna obsługa zapytań systemowych,
  • przygotowywanie faktur,
  • przygotowywanie i analiza raportów.

Oczekiwania:

  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym - warunek konieczny,
  • min. półroczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klientów,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość programów MS Office,
  • mile widziana wiedza z zakresu aktualnie obowiązujących przepisów celnych.

Oferta:

  • praca na pełny etat,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie 2742 zł brutto + atrakcyjny system premiowy + dodatki,
  • praca zmianowa, po 8 godzin dziennie w godzinach 04:00-20:00 (nocki z niedzieli na poniedziałek),
  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie,
  • dogodna lokalizacja (okolice Portu Lotniczego w Gdańsku).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.