Agent ds Nieruchomości na terenie Sosnowca i Zagłębia Dąbrowskiego

Golden House Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Agencji Golden House Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu poszukujemy osoby na stanowisko Agent ds. Nieruchomości.

Opis stanowiska pracy:
- bezpośredni kontakt i profesjonalna obsługa klientów,
- aktywny wkład w rozwój firmy,
- pozyskiwanie nowych klientów;

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, oraz silna motywacja do działania,
- umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- wysoka kultura osobista,
- znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
- mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości oraz własny samochód

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne lub umowę o pracę po okresie próbnym,
- wsparcie na każdym etapie pracy,
- telefon komórkowy bez limitu rozmów,
-stanowisko komputerowe z dostępem do internetu, drukarki oraz pozostałych urządzeń biurowych
- zadaniowy system pracy
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,
- praca w miłej i przyjaznej atmosferze,
- zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, rozwijającym się biurze nieruchomości;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: piwonska.goldenhouse[małpa]gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Golden House Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena