Opis stanowiska pracy

Firma Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. funkcjonuje od roku 1993 i posiada 5 oddziałów na terenie Polski. Firma działa w obszarze logistyki morskiej, lądowej i agencji celnej.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Agent Celny

Wymagania

  • świadectwo agenta celnego obowiązkowe,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie pracy jako agenta celnego obowiązkowe (doświadczenie w prowadzeniu składu celnego będzie dodatkowym atutem),
  • chęć nauki i rozwoju,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i dokształcania,
  • godziwą pensję podstawową oraz premię uzależnioną od wyników firmy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Rhenus Port Logistics oferuje dopasowane do klienta rozwiąz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Administracja Publiczna