Langowski Shipping

LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

AGENT CELNY

Od: Langowski Shipping
Miejsce pracy: Gdynia

LANGOWSKI SHIPPING - firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Agent Celny

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i kontrola dokumentów celnych
  • sprawna i terminowa odprawa celna przesyłek eksportowych, importowych oraz w tranzycie
  • zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych
  • obsługa składu celnego oraz magazynu czasowego składowania
  • wprowadzanie informacji do systemów komputerowych

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku agenta celnego
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • aktualny wpis na listę agentów celnych
  • znajomość unijnego prawa celnego
  • dobra znajomość programu Excel
  • znajomość procedur celnych
  • dobra organizacja pracy
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań

Prosimy o przesyłanie CV opatrzonych klauzulą o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.