Agent Celny - Sławków, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

Rusak Business Services Sp. z o.o.

Sławków, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Celna działająca na terenie całego kraju do jednego ze swoich biur zlokalizowanych w Sławkowie, Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu zatrudni agenta celnego.

Wymagania

Doświadczenie w pracy agenta celnego,
Znajomość procedur uproszczonych,
Doświadczenie w obsłudze składu celnego,
Dyspozycyjność
Biegła obsługa komputera
Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Rusak Business Services działa na rynku od 1990 roku. <br/>Specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka