Agent Celny - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, dla której w związku ze zwiększeniem produkcji poszukujemy osoby na stanowisko:

Agent CelnyMiejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Współpraca z agencjami celnymi, organami administracji celnej
  • Nadzór nad procesami celnymi w imporcie i eksporcie oraz nad prawidłowością dokumentacji celnej
  • Sporządzanie deklaracji Intrastat (WDT i WNT)
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru celnego
  • Współpraca z innymi obszarami firmy w zakresie obrotu towarowego z krajami trzecimi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ze znajomością przepisów celnych, w tym klasyfikacji taryfowej i kalkulacji preferencyjnego pochodzenia
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze celnym minimum 1 rok (mile widziany wpis na listę agentów celnych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel). Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.