Agent Celny do pracy w Agencji Celnej

TSL Polska Sp. z o.o.

21-560 Międzyrzec Podlaski , lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Dokonywanie zgłoszeń celnych
• Kompletacja niezbędnych dokumentów do realizacji odpraw celnych w procedurze uproszczonej
• Reprezentowanie firmy oraz jej Klientów przed organami celnymi
• Prowadzenie ewidencji procedury uproszczonej
• Mile widziana umiejętość elektronicznego zgłoszenia celnego - EPI wysyłanego do organów celnych Republiki Białorusi
• Doradztwo w zakresie spraw celnych zgodnie z zapotrzebowaniem wewnętrznym
• Śledzenie zmian przepisów i uregulowań prawnych w zakresie działalności agencji celnych

Wymagania

• aktualne uprawnienia agenta celnego
• znajomość języka rosyjskiego – mile widziane ale niekoniecznie
• tylko z doświadczeniem w pracy agenta celnego (w CV prosimy podac nazwy firm)
• Znajomość procedur i przepisów przy odprawach tranzytowych i importowych w procedurze uproszczonej
• Bardzo dobra własna organizacja pracy
• Dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel)
• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Systematyczność, terminowość
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Prezentacja firmy

TSL Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie w zależności od rezultatów.
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa