Opis stanowiska pracy

Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o. jest firmą, którą tworzy zespół specjalistów w zakresie nabywania i zarządzania wierzytelnościami w sektorze MŚP.

Zapraszamy do współpracy partnerskiej osoby z doświadczeniem w bezpośredniej sprzedaży polis, ubezpieczeń, produktów dla rynku MŚP z branży ubezpieczeniowej, finansowej, nieruchomości, przemysłu chemicznego itp. , chcących rozszerzyć swoją ofertę produktową.

Gwarantujemy:
• wysoką prowizję i dużą swobodę działania w sposobie dotarcia do potencjalnego Klienta
• wsparcie merytoryczne Managera ds. Sieci Partnerskiej oraz zespołu sprzedażowego, materiały marketingowe, cykliczne szkolenia
• nowatorskie rozwiązania usług prawno-windykacyjnych
• zysk, bez ponoszenia ryzyka

Wymagania

,,Stawiamy na aktywnych przedsiębiorców, cenimy jakość współpracy opartą na wzajemnym zaufaniu.”

Prezentacja firmy

Powszechny Fundusz Wierzytelności Sp. z o.o. jest firmą, którą t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management