Agencja Reklamowa - Specjalista ds. Sprzedaży [WYSOKIE ZAROBKI]

Weblider s.c.

60-102 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja interaktywna Web Lider, z związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży.

Nie będziemy opisywać na czym polega ta praca, bo doświadczony handlowiec doskonale wie.

Lubimy konkrety, tak więc:

Co oferujemy?
- umowę o pracę (możliwa umowa o pracę od pierwszego dnia pracy)
- wysoką podstawę - od 1 800 zł netto do 2 200 zł netto
- bardzo atrakcyjny system prowizji - łatwo osiągalne 3 000 - 4 000 zł netto premii
- pracę w młodym, miłym zespole
- klimatyzowane biuro

Czym się wyróżniamy?
- atrakcyjna oferta, przez co łatwa do sprzedaży
- wysoka jakość usług, przez co klienci nas polecają
- wypracowana przez lata marka
- kompleksowa oferta - wiele możliwych usług do sprzedaży (za każdą atrakcyjne premie)
- brak nielubianych przez handlowców CRM-ów i konieczności składania raportów (liczy się tylko skuteczność)
- nie jesteśmy korporacją, posiadamy mały, zgrany zespół handlowców, który chcemy rozbudować o 2-3 osoby

Jeżeli lubisz sprzedawać, masz doświadczenie w takiej pracy lub szukasz nowych wyzwań, wyślij swoje CV. Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

Wymagania

Szukamy jedynie doświadczonych handlowców. Wymagamy co najmniej rocznego doświadczenia w skutecznej sprzedaży reklam internetowych. Mile widziane doświadczenie wyniesione z innej agencji interaktywnej zajmującej się pozycjonowaniem stron.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która za cel działań obrała sobie efektywne wspie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, konkursy, prowizje
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce