Agencja reklamowa NLS84 poszukuje Account Manager'a

Studio84

Wrocław, 53-111, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

NLS84 advertising group jest ogólnopolską agencją marketingu zintegrowanego, pracującą z wieloma światowymi brandami. Od początki istnienia grupy stawiamy na profesjonalistów i wiemy iż kapitałem każdej agencji są ludzie, dlatego zatrudniamy najlepszych.

Rozbudowując dział Client Services poszukujemy specjalisty na stanowisko Account Managera. Osoba, któta chce realizować swoje cele zawodowe w naszej agencji reklamowej powinna być sumienna, ambitna, z głową pełną pomysłów, mile widziane doświadczenie w branży reklamowej.

OBOWIĄZKI:
- budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami agencji,
- planowanie i koordynacje projektów agencji NLS84,
- bieżąca kontrola jakości oraz rentowności prowadzonych działań.

OFERUJEMY:
- pracę w stale rozwijającej się grupie reklamowej,
- dużą samodzielność projektową i twórczą
- udział w realizacji interesujących kampanii dla znanych i renomowanych marek
- konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania

- wykształcenie wyższe – preferowane marketing, sprzedaż, PR i pokrewne,
- umiejętność planowania działań marketingowych,
- umiejętność przygotowywania prezentacji multimedialnych,
- wysokie zdolności analityczne oraz organizacyjne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy w agencji reklamowej w dziale obsługi klienta lub w dziale marketingu.

Prezentacja firmy

www.nls84.com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media