Hays Poland

Administrator

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1073494

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży konsultingowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (b2b, zatrudnienie przez Hays Poland)
Wynagrodzenie: 50 - 100 pln netto+vat/h ((do negocjacji w zależności od umiejętności i doświadczenia Kandydata)

Zadania:
- Administrowanie systemami Oracle (konfigurowanie, optymalizacja, migracje)
- Kontrola i wdrażanie polityki bezpieczeństwa na serwerach;
- Uczestnictwo w pracach projektowych i wdrożeniowych nowych rozwiązań;
- Planowanie rozwiązań sieciowych

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku administratora (min. 2 lata)
- Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle (10g/11g/12c)
- Znajomość zagadnień sieciowych
- Znajomość systemów Unix/Linux
- Znajomość: SQL, PL/SQL oraz serwera aplikacji Jboss/Wildfl
- Dobra znajomość j. angielskiego
- Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów operacyjnych i baz danych

Mile widziana:
- znajomość hp-unix, PostgreSQL, Microsoft SQL Server

Oferujemy:
- wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
- benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
- elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B), umowy cywilnoprawne.
Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland