Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatki/ kandydata na stanowisko:

Administrator

Nr referencyjny OB/0215/AL

Rola kandydata/tki:

  • Administrowanie serwerami aplikacyjnymi: tc Server, Tomcat, Apache, JBOSS, Weblogic, IBM Websphere
  • Wsparcie zespołów deweloperskich podczas wdrożeń
  • Rozwiązywanie problemów w systemach klientów Outbox
  • Zarządzanie wewnętrzną infrastrukturą informatyczną firmy

Wymagania:

  • Administracja systemem Linux w stopniu zaawansowanym
  • Administracja bazami Oracle w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych : tc Server, Tomcat, Apache, JBOSS, Weblogic, IBM Websphere
  • Znajomość IOS i sprzętu sieciowego Cisco (routery, przełączniki)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii

Mile widziane:

  • Administracja systemem Solaris
  • Znajomość języków programowania JAVA, JMX, SHELL, Python, SQL, PL/SQL
  • Znajomość metodyk Agile (SCRUM)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
  • Dogodną lokalizację pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Prosimy o przesłanie CV używając przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Outbox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 182, moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) dla celów rekrutacyjnych teraz i w przyszłości. Jestem świadoma/y, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne.”

Dziękujemy za nadesłaną aplikację i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Outbox to wiodąca firma konsultingowa specjalizująca się we wspie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP