Administrator/Zarządca Nieruchomości Mieszkaniowych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest deweloper mieszkaniowy, który poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Administrator/Zarządca Nieruchomości MieszkaniowychMiejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Bieżąca obsługa nieruchomości i Wspólnot Mieszkaniowych;
  • Współpraca z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych, sprawozdawczość;
  • Organizacja i prowadzenie zebrań właścicieli nieruchomości;
  • Udzielanie informacji, prowadzenie korespondencji z członkami Wspólnot Mieszkaniowych;
  • Przygotowywanie planów gospodarczych, projektów uchwał;
  • Sporządzanie umów dotyczących eksploatacji zarządzanych obiektów (umowy z dostawcami mediów  i firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomości);
  • Nadzór nad jakością usług świadczonych przez firmy obsługujące nieruchomości (ochrona nieruchomości, usługi porządkowe, remonty, usługi  serwisowo - techniczne itp.);
  • Zapewnienie terminowych kontroli technicznych i przeglądów okresowych;
  • Rozliczanie kosztów opłat czynszowych, mediów;
  • Nadzór nad przepływem dokumentów, w tym finansowych, rozliczanie faktur;
  • Kontrola kosztów, waloryzacji stawek czynszu oraz rozliczanie opłat eksploatacyjnych;
  • Współpraca z urzędami administracji państwowej w sprawach dotyczących nieruchomości ( m. in.: uzyskiwanie wymaganych zgód administracyjnych);
  • Przygotowywanie rocznych budżetów dla zarządzanych nieruchomości;
  • Bieżące raportowanie z zakresu realizacji zadań w powierzonym obszarze.

Wymagania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu / zarządzaniu nieruchomościami.
  • Doświadczenie w administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi – warunek konieczny;
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z administrowaniem budynkami mieszkalnymi;
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, zarządzanie nieruchomościami);
  • Mile widziana Licencja Zarządcy Nieruchomości;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Prawo Jazdy kat. B;
  • Odpowiedzialność i rzetelność w zakresie realizowanych zadań;
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie;
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi;
  • Nastawienie na budowanie dobrych długotrwałych relacji z właścicielami i najemcami zarządzanych nieruchomości.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.