UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.
Logistyka to nie tylko systemy, łańcuchy dostaw czy zwyczajna infrastruktura. To zróżnicowany zespół ludzi, którzy przenoszą swoje pasje i angażują sie w misję UPS.
UPS Global Business Services wykracza poza fizyczne normy wysylkowe. Budujemy relacje z klientami poprzez nasze codzienne wsparcie, by zapewnić im satysfakcję oraz wysoką jakość naszych usług.

UPS Global Business Services is currently looking for:

Administrator z jęz. niemieckim

Łódź

Obowiązki:

  • Administracyjne wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Stała współpraca z partnerami w Polsce i Europie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość Microsoft Excel
  • Dyspozycyjność w wymiarze całego etatu
  • Dokładność w pracy (zwracanie uwagi na szczegóły)
  • Dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Rozwój kariery
  • Awanse wewnętrzne
  • Szkolenia umiejętności zawodowych
  • Uznanie dla pracowników
  • Plan Emerytalny
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie:
rekrutacjalodz@ups.com

www.upsjobs.com/Wroclaw