Administrator/Wdrożeniowiec Oracle / PL SQL

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1077711

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta - firmy z sektora finansowego - poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Administrator/Wdrożeniowiec (Oracle / PL SQL)

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Czas trwania: długofalowa współpraca
Wynagrodzenie: 600 - 800 pln netto +vat/ dzień (wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności)

Główne zadania:
- Zarządzanie aplikacjami z obszaru Sprawozdawczości / Raportowania
- Planowanie rozwoju aplikacji i udział w projektach
- Implementacja usprawnień technicznych
- Strategiczne zarządzanie pojemnością aplikacji, wykorzystaniem zasobów i wydajnością w kontekście planów biznesowych
- Zarządzanie licencjami, certyfikatami bezpieczeństwa i umowami koniecznymi do działania aplikacji oraz kosztami utrzymania
- Zapewnienie stabilności aplikacji, w tym trzeciej linii wsparcia w procesie serwisowania aplikacji
- Utrzymanie środowisk rozwojowych i przygotowanie zmian na środowiska produkcyjne

Cechy idealnego kandydata:
- Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS-SQL)
- Praktyczna znajomość PL/SQL
- Znajomość systemów operacyjnych LINUX/UNIX
- Znajomość procesów ITIL
- Doświadczenie w pracy z systemami raportowymi
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
- Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV w języku angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland