Administrator Systemu PKI

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z Naszych klientów z sektora public do długofalowej współpracy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Systemu PKIMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór i administracja nad systemami centrów certyfikacji przedsiębiorstwa.
  • - Utrzymanie i wdrażanie systemów informatycznych w obszarze infrastruktury klucza publicznego.
  • Zapewnienie ciągłości działań powierzonych systemów.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT i przetwarzanych danych (zgodnie z wymogami prawnymi oraz wewnętrznymi zasadami bezpieczeństwa przedsiębiorstwa).
  • Tworzenie i aktualizowanie procedur zarządzania systemem teleinformatycznym.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów) - kierunek informatyka,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość systemów serwerowych: Windows Server/Linux
  • Znajomość Public Key Infrastructure (PKI)
  • Znajomość Hardware security module (HSM)
  • Dobra znajomość EJBCA i Microsoft CA
  • Znajomość standardów sieciowych i rozwiązań telekomunikacyjnych
  • Udział w przygotowaniu i wdrażaniu nowych projektów w zakresie PKI,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej zarządzanych systemów,
  • Dobra znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Profesjonalne i rzetelne podejście do obowiązków służbowych, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, systematyczność, terminowość, dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach, o zasięgu ogólnopolskim.
  • Możliwość wyboru formy współpracy (kontrakt B2B lub umowa o pracę)
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi oraz szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.