ADMINISTRATOR SYSTEMU MAGAZYNOWEGO

ROHLIG SUUS Logistics SA

Sokołów k. Janek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa programu WMS,
  • Koordynacja pracy magazynierów oraz transportu wewnętrznego,
  • Wsparcie sprawnego codziennego funkcjonowania działu logistyki,
  • Kompleksowa obsługa logistyczna w ramach powierzonych projektów,
  • Raportowanie zgodne z standardami.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane logistyczne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Odpowiedzialności, dokładności oraz konsekwencji w działaniu,
  • Dyspozycyjności,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • praca w systemie zmianowym - 3 zmiany (od poniedziałku 06:00 do soboty 06:00)

Prezentacja firmy

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z czołowych operatorów logistyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Analityka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis