Administrator systemu informatycznego/administrator sieci

Mindseater Sp. z o.o.

Poznań, 61-131, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • monitorowanie pracy sieci komputerowej,
  • usuwanie występujących awarii,
  • pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów,
  • zarządzanie i rozbudowa infrastruktury sieciowej,
  • konfigurowanie urządzeń,
  • zarządzanie domeną,
  • tworzenie, wdrażanie i realizacja polityki bezpieczeństwa,
  • prowadzenie dokumentacji firmowej infrastruktury,
  • możliwość podjęcia współpracy w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym.

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • zarządzanie domeną Active Directory, SAMBA,
  • administrowanie systemami Windows i UNIX (Linux),
  • dobra znajomość protokołów TCP, UDP oraz protokołów aplikacyjnych (np.:http, SMTP, DNS, DHCP, SNMP),
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (STP, 802.1Q, mechanizmy bezpieczeństwa w warstwie L2),
  • wiedza z zakresu switchingu i routingu,
  • znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem sieci,
  • wiedza dotycząca platform wirtualnych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej (mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego),
  • prawo jazdy kat B
  • samochód prywatny do dyspozycji

Prezentacja firmy

Firmę MindsEater tworzy zespół młodych i kreatywnych ludzi, który... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems