Administrator Systemów

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy z branży marketingu online, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator SystemówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarzadzanie serwerami z systemami Linux (dystrybucja Cent OS),
  • konfiguracja i zarzadzanie VPN, serwerami DNS, AWS, etc,
  • konfiguracja i utrzymanie mechanizmów służących do backupu oraz replikacji,
  • konfiguracja i tworzenie adresów email, domen,
  • konfiguracja baz danych wraz z replikacja oraz węzłami failover,
  • konfiguracja systemów NGINX, NAGIOS, TWiki, Kloudspeaker, HornetQ, Tomcat, jenkins, GIT, etc.,
  • pisanie skryptów bash,
  • tworzenie dokumentacji oraz dostarczanie raportów z wykonanych prac,
  • świadczenie supportu naszych systemów za dodatkowym wynagrodzeniem.

Wymagania:

  • Linux, DNS, VPN,
  • MySQL, Tomcat, NGINX, Nagios, HornetQ, Jenkins,
  • Bash,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komuniaktywnym,
  • znajomość Javy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Darmowe obiady i przekąski,
  • możliwość pracy zdalnej (2 dni),
  • elastyczne godziny pracy,
  • startupowa atmosfera,
  • międzynarodowe projekty,
  • praca w centrum,
  • budżet szkoleniowo, konferencyjny,
  • imprezy firmowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.