Administrator systemów Linux / Unix

S-Net Sp. z o.o.

kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET Spółka z grupy TOYA, lider krakowskiego rynku telekomunikacyjnego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do działu Administratorów systemów Linux na stanowisko Administratora Systemów Linux.

Jako Administrator Systemów Linux będziesz odpowiedzialny za bieżące funkcjonowanie serwerów własnych S-NET, środowisk hostingowych jak również serwerów klientów firmy.

Zespół Administratorów Systemów składa się z 3 osób oraz podlega bezpośrednio Dyrektorowi Techniki S-NET. Jako Administrator Systemów będziesz na bieżąco współpracował z 1-linią wsparcia realizowaną przez Operatorów NOC.

Będziesz miał również możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności poprzez uczestnictwo przy wdrażaniu ciekawych projektów.

  • Miejsce pracy: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Numer referencyjny: SYSADM/4/2018

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: siedziba firmy w Krakowie, możliwa praca zdalna
  • Dział: Dział techniczny / Administratorzy Systemów

Zadania:

  • Administracja serwerami Linux / Unix oraz zainstalowanymi na nich aplikacjami
  • Utrzymanie i rozwój środowisk hostingowych
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi
  • Administracja serwerami klientów
  • Reakcja na zgłoszenia użytkowników
  • Planowanie i wdrażanie nowych projektów

Oferujemy:

  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie
  • Pakiet socjalny
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Praca w trybie zmianowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

Wymagania

Oczekiwania:

  • Swoboda użytkowania i zaawansowana znajomość na poziomie administratora dowolnego systemu z rodziny Linux (Debian, CentOS)
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Apache, qmail, proftp, MySQL, postgreSQL, postfix

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z hostingiem
  • Doświadczenie w branży IT
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość oprogramowania DirectAdmin / Plesk
  • Znajomość języków programowania PHP, Perl
  • Znajomość systemów wirtualizacji Xen, OpenVZ, Vmware
  • Znajomość środowiska openstack

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce