ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Green Minds Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji – Warszawa Centrum
Forma współpracy: UoP
Wysokość wynagrodzenia: od 8 500 zł do 10 000 brutto.
Zadania:
Konfiguracja oraz utrzymanie systemów z rodziny UNIX/Linux
Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów z rodziny Windows/Windows Server
Zdalne zarządzanie serwerami Windows, Linux i UNIX
Wsparcie i utrzymanie infrastruktury serwerowej
Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów sprzętowo - programowych
Opracowywanie koncepcji konfiguracji infrastruktury IT
Współpraca z zespołem programistów oraz zewnętrznymi dostawcami aplikacji
Współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie rozwoju i utrzymania systemów IT
Przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
Wymagania
Znajomość technologii sieciowych WAN\LAN\WWAN
Umiejętność konfiguracji i zarządzania urządzeń sieciowych CISCO (miel widziany certyfikat CCNA)
Doświadczenie w zarzadzaniu środowiskami wirtualnymi (KVM, VMWare)
Bardzo dobra znajomość systemów i usług Windows Server
Bardzo dobra znajomość Microsoft SQL Server od strony administracyjnej
Znajomość systemów kolejkowania (Redis, RabitMQ)
Znajomość systemów backupu danych (Bacula)
Umiejętność konfiguracji systemów monitoringu parametrów oraz dostępności usług (nagios, cacti, zabbix)
Znajomość systemów pocztowych SMTP (postfix, exim)
Konfiguracja i utrzymanie serwerów proxy (Varnish, Pound. Hproxy)
Umiejętność konfiguracji oraz obsługi systemów do balansowania ruchu (haproxy, ldirectord)
Znajomość i konfiguracja firewall w oparciu o iptables
Znajomośc technologi klastrowania oraz wysokiej dostępmości usług (Linux High Availability & Clustering)
Dostępność w pełnym wymiarze godzin
Umiejętność pracy w zespole
Systematyczność i uporządkowanie
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
Proaktywna postawa, konsekwentna realizacja założonych zadań
Przynajmniej dwa lata doświadczenia na stanowisku Administratora IT
W zamian za Twoje zaangażowanie i dzielenie się doświadczeniem my oferujemy Ci:
•umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
•możliwość rozwoju zawodowego,
•program pozapłacowych benefitów dostosowany do potrzeb indywidualnych
Zależy nam na osobie która ma mocne kompetencje z systemów linux oraz nie boi się pracy z Windowsami. Jeśli chodzi o Linuxy, zwracamy uwagę na technologie jak:

- administracja Apache, Tomcat
- administracja MySQL oraz znajaomośc Percona Clouster
- administracja\znajomoćś systemów kolejkowych REdis oraz RabitMQ
- znajomość systemu backupu Bacula
- dobra znajomośc systemów monitoringu (Nagios, Cacti)
- systemy SMTP (postfix)
- serwery Hproxy oraz Varnish
- serwery DNS (dnsCache, TinyDNS)
- znajomośc iptables

Zapraszamy do wysyłania aplikacji.

Prezentacja firmy

Green Minds jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsultant... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości