Administrator Systemów Informatycznych

Centrum Druku Sp. j.

30-054 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna (bezpośrednio, jak również pośrednio poprzez planowanie i kontrolę działań podwykonawców) za implementowanie nowych rozwiązań z zakresu infrastruktury sieciowej, technicznej, systemowej, zabezpieczeń informatycznych oraz monitorowanie efektywności i wydajności poszczególnych rozwiązań (w zakresie użycia zasobów) oraz optymalizacja już eksploatowanych rozwiązań.

W zakres obowiązków wchodzić będą również:

• Administracja siecią LAN/WAN,

• Administracja systemami Windows, Windows Server,

• Monitorowanie pracy systemów, identyfikacja zagrożeń ciągłości pracy oraz awarii,

• Współpraca z dostawcami usług serwisowych i wsparcia technicznego,

• Dokumentowanie konfiguracji systemów oraz jej zmian,

• Współpraca przy projektach obejmujących obszar IT,

• Nadzór nad projektami informatycznymi z zakresu wewnętrznego systemu ERP (Enova).

Oferujemy:

• Możliwość doskonalenia w zawodzie oraz kontakt z nowoczesnymi technologiami,

• Umowę o pracę,

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

• Pracę w młodym zespole,

• Szkolenia specjalistyczne.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV ze zdjęciem).

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Druku s.j. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie, w trakcie studiów (profil IT lub pokrewne),

• Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Wiedza i umiejętności z zakresu architektury systemów informatycznych, systemów zabezpieczeń oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji,

• Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania i konfiguracji infrastruktury informatycznej,

• Znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych i rozwiązań sieciowych,

• Znajomość na poziomie administracyjnym środowisk spośród: Linux, Windows Server wraz z umiejętnością zabezpieczania tych systemów,

• Znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN [TCP/IP, VoIP],

• Umiejętność analizy rozwiązań pod kątem możliwości wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi,

• Doświadczenie w realizacji prac administracyjnych w przedsięwzięciach informatycznych i w przygotowywaniu dokumentacji technicznej,

• Ogólny poziom wiedzy z obszaru bezpieczeństwa ICT,

• Innowacyjne i kreatywne podejście w realizacji zadań,

• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma Centrum Druku od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems