Administrator systemów i sieci

Entersystem Sp. z o.o.

41-945 PIEKARY ŚLĄSKIE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma ENTERSYSTEM SP. Z O.O. zatrudni osobę na stanowisko Administrator systemów i sieci.

Z nami zyskasz:
- Stabilne zatrudnienie w profesjonalnej firmie.
- Możliwość szkoleń serwisowych.
- Możliwość uzyskania bonusu uzależnionego od wyników w pracy.
- Prace w młodym dynamicznym zespole specjalistów - pasjonatów.

Do głównych zadań pracownika będzie należało :
- Obsługa informatyczna klientów firmy
- Administracja siecią komputerową

Wymagania

Administrowanie i wdrażanie systemów Windows (Server 2003-12, 7, 8)
Bardzo dobra znajomość usług katalogowych Active Directory, Exchange
Znajomość baz danych MsSQL, MySQL, Acces
Administrowanie usługami DHCP, DIVS,TCP-IP
Zarządzanie i konfiguracja sieci LAN, WAN
Umiejętność wdrażania platform wirtualnych Hyper-V, VmWave
Umiejętność konfiguracji połączeń VPN
Techniczna umiejętność tworzenia sieci
Dobra znajomość sieci LAN i urządzeń sieciowych (swiche, routery)
Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Mikrofik
Wdrażanie i nadzorowanie procedur backupu
Mile widziana znajomość systemów Symfonia, Optima, Subiekt, Płatnik
Umiejętność zarządzania usługami hostingowymi
Diagnostyka problemów użytkowników końcowych i aktywny udział w ich rozwiązywaniu

Dobra organizacja pracy, dokładność i precyzja.
Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EnterSystem Sp. Z O.O. powstała jako alians ekspertów z różnych g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
TAK comiesięczna premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems