Administrator stron www Kraków

Dasc Invest Group

30-720 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujmy osoby na stanowisko administratora stron www w tym 2 sklepów www z podobnym asortymentem . W zakresie także obsługa graficzna w/w stron, tworzenie grafik produktów oraz banerów, kontrola stanów magazynowych,zamówienia towaru. Strony oparte na WordPress i Prestashop. Warunki pracy do ustalenia. Rekrutujemy osoby tylko z rejonu Krakowa i okolic.Praca w Krakowie

Wymagania

Znajomość WordPress,Prestashop
Znajomość HTML, CSS
Znajomość Adobe Photoshop, Illustrator,Corel
Prawo Jazdy kat.B.Mile widziany własny pojazd
Język angielski- w staopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Biuro projektów instalacji sanitarnych i hvac. Projektujemy syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce