Administrator sklepu internetowego

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej osoby do zespołu sklepu internetowego, działającego w branży budowlanej i wykończeniowej.

Zadania

  • Tworzenie opisów wyznaczonych produktów
  • Wprowadzenie oraz stały rozwój sprzedaży wyznaczonych produktów za pośrednictwem sklepu internetowego
  • Realizacja i obsługa zamówień klientów za pośrednictwem platformy sprzedażowej i ew. portali aukcyjnych
  • Udzielanie klientom wszelkich niezbędnych informacji związanych z realizacją zamówień (telefonicznie i mailowo) oraz dbałość o wysoki poziom obsługi klienta
  • Koordynowanie procesu obiegu towarów oraz dokumentacji handlowej, w tym rozliczeń

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej za pośrednictwem systemu Shoper
  • Umiejętność tworzenia poprawnych stylistycznie i ortograficznie tekstów, w tym opisów produktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wielozadaniowość
  • Obsługa programów komputerowych w stopniu podstawowym - MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność posługiwania się programami graficznymi

Oferujmy:

  • Szkolenie z platformy sprzedażowej – Shoper Premium
  • Stałą pracę
  • Atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Szatnia, prysznic i pralka dla cyklistów
  • Dogodna lokalizacja (ul. Bartycka)
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta