administrator sklepów internetowych/stron www

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 38396
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Bieżąca obsługa sklepu internetowego

Aktualizacja treści na stronie sklepów/stronach www: opisów produktów, zdjęć, filmów, artykułów, banerów i innych elementów

Zarządzanie stockiem, płatnościami, statusami zamówień - przekazywanie danych do działu operacji/logistyki

Testowanie nowych rozwiązań technicznych na stronie sklepów/zgłaszanie poprawek i problemów związanych z działaniem sklepu oraz stron www

Przeprowadzanie działań optymalizacyjnych

Oczekiwania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok (mile widziane 2 lata doświadczenia w zakresie e-commerce)

Znajomość platform ecommerce (Presta shop, magento, shopify) oraz systemu CMS (Wordpress)

Praca na stanowisku o zbliżonym profilu 1rok

Znajomość narzędzi Google - Google Analytics, Google Search Console

Doskonała znajomość pakietu Office

Mile widziana znajomość html/css/javascript

Znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Gimp

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( w mowie i piśmie)

Umiejętności raportowania /analizy

Oferta:

Praca dla międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej (suplementy diety)

Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

Przyjazne środowisko pracy

Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)