Administrator sieci

NBC Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej oraz systemów serwerowych
  • Administrowanie sieciami LAN i WAN
  • Administrowanie komputerami - systemy operacyjne Linux
  • Wdrażanie usług sieciowych
  • Konfigurowanie serwerów i stacji roboczych oraz urządzeń i programów niezbędnych do realizowania usług sieciowych
  • Zarządzanie siecią – ustawianie i utrzymywanie sieciowego systemu zabezpieczeń
  • Konfiguracja i nadzorowanie uprawnień i dostępu użytkowników do sieci
  • Konfigurowanie oraz nadzór nad prawidłowym działaniem aktywnego sprzętu sieciowego
  • Wdrażanie polityki bezpieczeństwa w sieci

Wymagania:

  • Znajomości zagadnień sieciowych LAN, VPN, protokołów TCP/IP
  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco (switche Catalyst i Nexus, routery)
  • Znajomość systemu Linux

Mile widziane:

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Checkpoint
  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych Juniper

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.