Billennium Sp. z o.o.

Administrator Sieci

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- Administrowanie sieciami LAN/ WAN/ WLAN banku
- Administrowanie systemami wideokonferencyjnymi
- Uczestniczenie w projektach dotyczących rozwoju wyżej wymienionych systemów

Wymagania:
- Znajomość protokołów rodziny TCP/IP oraz protokołów sieci LAN i WAN
- Znajomość zagadnień z zakresu switchingu i routingu
- Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci (FW, IPS, Proxy)
- Znajomość zagadnień z zakresu platform wirtualnych
- Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych klasy enterprise
- Umiejętność administrowania systemami Windows oraz UNIX
- Wiedza w zakresie funkcjonowania osprzętu sieciowego
- Umiejętność planowania/projektowania infrastruktury sieciowej
- Umiejętność pisania dokumentacji/procedur

Oferujemy:
- Pracę przy ciekawym projekcie
- Długoterminową współpracę
- Możliwość wyboru formy współpracy
- Pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.