Administrator serwerów aplikacyjnych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1081048

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Współpraca: kontrakt B2B, UZ lub UoD
Wynagrodzenie: 500 – 600 zł / dzień

Opis stanowiska:

  • Administrowanie serwerami aplikacyjnymi Jboss
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie występujących incydentów i problemów
  • Opracowanie rozwiązań usprawniających administrację i działanie systemu
  • Współpraca z Pionem Rozwoju w obszarze budowy i rozwoju oprogramowania
  • Obsługa zgłoszeń przekazywanych przez I linię wsparcia
  • Prowadzenie testów bezpieczeństwa, wydajności i obciążenia
  • Tworzenie procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JBoss Application Server poparta minimum 2 letnim doświadczeniem we wdrażaniu lub administracji dużym systemem opartym na JAS
  • Praktyczna wiedza z zakresu instalacji, utrzymania, dostrajania i monitorowania serwera JBoss
  • Doświadczenie w instalowaniu i konfigurowaniu aplikacji w środowisku klastrowym
  • Znajomość architektury SOA/EAI oraz formatów / technologii XMŁ, WSDL, XSLT, SOAP, WebServices

Co proponujemy?

  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczna forma zatrudnienia: B2B, UZ lub UoD

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland