Administrator PostgreSQL

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1087907

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Administrator PostgreSQL / SQL Server

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do negocjacji

Zadania:
  • Utrzymanie baz danych PostrgeSQL oraz SQL Server
  • Utrzymanie środowisk baz danych testowych i produkcyjnych
  • Patchowanie utrzymywanych baz danych
  • Analiza wydajności administrowanych baz danych i podnoszenie ich jakości.
  • Utrzymanie wysokiej dostępności środowisk
  • Automatyzacja prac administratorskich
  • Monitoring utrzymywanych środowisk
  • Analiza i rozwiązywanie błędów i problemów na utrzymywanych środowiskach

Wymagania:
  • Doświadczenie w administracji bazami danych opartych na technologii SQL Server oraz PostgreSQL
  • Min 2-letnie doświadczenie w administrowaniu bazami danych SQL Server oraz PostgreSQL
  • Praktyka w konfiguracji i rozwiązywaniu problemów dotyczących utrzymywanych baz danych
  • Doświadczenie w pracy na środowiskach Unix/Linux
  • Dobra znajomość zagadnień dotyczących administracji, strojenia oraz polityki backup & recovery dla baz danych PostgreSQL oraz SQL Server
  • Znajomość technologii baz danych Oracle będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pisania skryptów unixowych, automatyzujących pracę administratora
  • Umiejętność pracy w wysokim reżimie czasowym
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja i organizacja pracy

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland