Administrator PostgreSQL i SQL Server

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie baz danych PostgreSQL oraz SQL Server
  • Utrzymanie środowisk baz danych testowych i produkcyjnych
  • Patchowanie utrzymywanych baz danych
  • Analiza wydajności administrowanych baz danych i podnoszenie ich jakości
  • Utrzymanie wysokiej dostępności środowisk
  • Automatyzacja prac administratorskich
  • Monitoring utrzymywanych środowisk
  • Analiza i rozwiązywanie błędów i problemów na utrzymywanych środowiskach

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w administrowaniu bazami danych SQL Server oraz PostgreSQL
  • Praktyka w konfiguracji i rozwiązywaniu problemów dotyczących utrzymywanych baz danych
  • Doświadczenie w pracy na środowiskach Unix/Linux
  • Dobra znajomość zagadnień dotyczących administracji, strojenia oraz polityki backup&recovery
  • Umiejętność pisania skryptów unixowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy i chęć pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w bankowości
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.